LC Grič i LC Zrinjevac primili sedam novih članica, guverner Melčić održao edukaciju

LC Grič i  LC Zrinjevac primili  sedam novih  članica, guverner Melčić održao edukaciju

Lions clubovi Grič & ZRINJEVAC na zajedničkom sastanku 12.4. 2016. nakon edukacije o Lionsima koju je vodio guverner Distrikta 126, Dražen Melčić, primili su u svoje članstvo sedam novih prekrasnih žena, koje će se od sada nazivati Lionsicama i postati će jedne od 1. 400 000 članova Lionsa u svijetu. Predavnaju i svečanom prijemu novih članica,   u prekrasnom ambijenu hotela Esplanade,  nazočilo je više od 40 lionsa  iz LC Grič, LC Zrinjevac i LC Kontesa Nera. Guverner Districta 126 g. Dražen Melćić podijelio je nakon svečane ceremonije pristupnice i značke novim članicama, ali i mentoricama uz prisege.  LC Grič povećao je svoje članstvo za dvije a LC Zrinjevac za 5 novih članica.

Svečanosti je prisustvovala i kuma obaju kluba gospođa Božica Barišić.

Druženje je nastavljeno  uz  prigodni umjetnički program kojeg su izveli Kuzma Prižmić, gitara i Ivana Gulin, vokal.  Iznenađenje večeri bile su  note koje je virtuozno  na glasoviru odsvirao  trinaestogodišnji pobjednik Lions grand prixa Zvjezdan Vojvodić.

Služenje i druženje