LC Đakovo uz ribice nastavlja tradiciju

Članovi LC Đakovo su na Badnjak nastavili svoju najdugovječniju tradiciju. Po prvi puta na obnovljenom središnjem gradskom trgu i sa novostima u obliku klupa i stolova iskoristili smo predivan sunčani dan za druženje, pjesmu i činjenje dobroga. Naša najstarija humanitarna akcija koja kao ishod ima pomoć najstarijoj osobi u gradu kao i najmnogobrojnijoj obitelji postala je nezaobilazna scenografija đakovačkog Badnjaka. Toliko su nas Đakovčani prepoznali da se ne može zamisliti taj dan bez vesele družine uz miris prženih girica i kuhanog vina. Ove godine nas je po prvi puta za trajanja ove tradicije posjetio jedan Guverner (ako ne računamo godinu kad je Guverner bio iz našeg kluba) ali i predsjednik regije. Zahvalni smo im na ugodnom druženju i sudjelovanju. Ponovo smo uspjeli. Okupili ljude, bilo je svima ugodno, a i rezultat nije izostao. O ishodima i nagradama proisteklih iz ove akcije u sljedećem javljanju.

Video:
See video