LC Đakovo u akciji “Dobro je činiti dobro“

U povodu dana grada Đakova već tradicionalno je organizirana akcija „Dobro je činiti dobro“ na kojoj je i ove godine sudjelovao LC Đakovo.

U akciji „Dobro je činiti dobro“ uz LC Đakovo sudjelovali su i LC Buga Đakovo te mnogobrojne druge udruge građana, stranke, sportski kolektivi, vrtići, škole prodajom različitih proizvoda, a sav sakupljeni prilog donira se udruzi koja pomaže djeci Đakova  kojoj je pomoć potrebna.

Lions Club Đakovo sudjeluje u ovoj akciji već 23. godinu zaredom, te je  „Dobro je činiti dobro“ jedna od najtradicionalnijih akcija LC Đakovo.

Ove godine naši vrijedni članovi prodavali su ukusne pizze te majci s obilježjima LC  Đakovo i time prikupili znatna sredstva koja su uplaćena na račun udruge za djecu grada Đakova.

Ovim putem se zahvaljujemo svim našim sugrađanima koji su se odazvali na akciju, bilo prodajom artikala ili kupnjom istih i na taj način pomogli onima kojima je naša pomoć prijeko potrebna te Vas sve pozivamo da se i nagodinu uključimo u još većem broju.

Lions Club Đakovo