LC Đakovo: Posjet udruzi „Ne-ovisnost“

17.10.2019. LC Đakovo posjetio je udrugu „Ne-ovisnost“. Prilikom posjeta uručen im je prigodan poklon. Domaćin Tomislav Mišetić proveo nas je terapijskom zajednicom „Ne-ovisnost“ u Vrbici gdje je posebna pozornost skrenuta na objekte i terapijske djelatnosti koju su nastale nakon naše zadnje posjete.

Udruga za borbu protiv ovisnosti “NE – OVISNOST” nastala je 2003. godine na inicijativu rehabilitiranih ovisnika i bavi se svim oblicima borbe protiv ovisnosti. Kroz svoje aktivnosti Udruga tretira ovisnosti o drogama i drugim opojnim sredstvima, alkoholu te kockanju/klađenju. Od početka djelovanja do danas Udruga je prošla put razvoja od ideje grupe entuzijasta do značajnog i priznatog društvenog subjekta.

Članovi udruge pripremili su zakusku tijekom koje je dogovorena buduća suradnja u vidu predavanja i radionica đakovačkim srednjoškolcima o ovisnosti i njenim posljedicama. Nadamo se vrlo uspješnoj budućoj suradnji.

Predsjednik LC Đakovo

Vedran Grgas