LC Đakovo: Pečenje ribica na Badnjak

Lions club Đakovo i ove je godine po 26. put proveo akciju pečenja ribica. Ove godine akcije je napravljena u suradnji s Gradom Đakovom te su se ribice dijelile građanima besplatno. Humanitarni rad Lions cluba Đakovo prepoznat je od strane sugrađana te bez obzira što  su ribice dijeljene besplatno nemali broj građana ostavio je dobrovoljni prilog za naš humanitarni rad.

Ovim putem zahvalili bi se Gradu Đakovu, gradonačelniku Marinu Mandariću, dogradonačelniku Antunu Galiću što su podržali ovu našu akciju i omogućili besplatno dijeljenje ribica, a posebna zahvala dogradonačelniku Robertu Francemu koji nam je pomogao u samoj podijeli.

Prikupljena sredstva namijenjena  su za humanitarnu akciju   „Dr. ZVONKO BENAŠIĆ" u kojoj LC Đakovo daruje najstarijeg građanina grada Đakova i obitelj s najviše djece na području grada Đakova, najboljem studentu KBF-a, te u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Grada Đakova obitelji sa područja grada kojoj je pomoć neophodna.