LC Buga održala izbornu skupštinu – Melita Tomaković predsjednica, Dragana Matković tajnica

Lions club Buga Đakovo, uz prisutnost kuma kluba Darka Angebrandta i predsjednika LC Đakovo Edmonda Dake, održao je 10. svibnja redovnu godišnju skupštinu na kojoj je predsjednica Magdalena Goluža izvijestila o brojnim aktivnostima kluba u proteklom razdoblju:
- svibanj 2017.: gradska humanitarna akcija "Dobro je činiti dobro"
- srpanj 2017.: posjet Udruzi slijepih u prostorijama obnovljenim donacijama kluba
- listopad 2017.: obilježavanje Međunarodnog dana bijelog štapa druženjem s članovima Udruge slijepih
- prosinac 2017.: humanitarna akcija "Adventski stol" za pomoć Udruzi slijepih
- prosinac 2017.: sudjelovanje u humanitarnoj akciji Lions klubova regije Istok "Zaželi želju" - 100 želja - 100 poklona, paketi za 3 djevojčice iz SOS Dječjeg sela Ladimirevci
- ožujak 2018.: paketi za 3 obitelji članova Udruge slijepih
- ožujak 2018.: organiziranje ručka s članovima Udruge slijepih
- travanj 2018.: humanitarna akcija LC Buga "Djeca djeci" za dječaka iz Đakova oboljelog od maligne bolesti
- travanj 2018.: jednokratna pomoć za odlazak na međunarodno natjecanje u Italiji mladoj glazbenici iz Đakova
- travanj 2018.: sudjelovanje u akciji Lions Vinograd dobrote u Iloku
- svibanj 2018.: gradska akcija "Dobro je činiti dobro"
- svibanj 2018.: nagrada jednom od pobjednika 6. međunarodnog natjecanja "Lav Mirski" u Osijeku
Uz ove aktivnosti, posebno je važno istaknuti da u naredno razdoblje LC Buga ulazi bogatiji za tri nove članice: to su Suzana Blažević, Maja Muškić i Blanka Gurdon. Vjerujemo da će one doprinijeti kvaliteti i dinamici našeg rada!
Tako je predsjednica Magdalena okončala svoj uspješni mandat, a nasljeđuje ju Melita Tomaković kojoj će pomagati Ljilja Runje (1. dopredsjednica), Marija Burek (2. dopredsjednica), Ivana Sadaić (3. dopredsjednica), tajnica Dragana Matković, rizničarka Nevenka Lovrić i, naravno, sve ostale Buge!
Na kraju naglašavamo da je najljepši osjećaj pomaganje drugima, a taj je osjećaj dobro poznat našim sugrađanima koji nam velikim odazivom na naše akcije omogućuju da ovaj svijet zajedno mijenjamo nabolje!
Hvala svima koji podržavaju naš rad i prepoznaju iskrenu želju da budemo korisni našoj zajednici!