LC Beli Manastir u akciji "Želim želju - 100 želja 100 darova”,

I Lions klub Beli Manastir se pridružio i proveo akciju klubova Regije Istok "Želim želju - 100 želja 100 darova”. Prema ideji članice LC Mursa, Mirjane Pajić i naš klub je prihvatio i uz pomoć regije Istok proveo spomenutu akciju.

Želje ispisane na komadima papira, ostvarile su se za četiri učenika slabijeg imovinskog stanja. Djeca su polaznici OŠ dr. Franjo Tuđman u Belom Manastiru. Dva paketića osigurao je LC Beli Manastir a dva paketića Regija Istok. Pred božićne blagdane darove djeci uručili su predstavnici LC Beli Manastir u sastavu: I. dopredsjednik Ivan Vukelić, predsjednik kluba Davor Krušelj i ravnatelj škole Damir Mendler - novi član LC Beli Manastir.

Kako su želje pretočene na papir, te kako su paketići uručeni pogledajte na slikama u prilogu.