„Kontesine note u božićnom ruhu“

„Kontesine note u božićnom ruhu“, tradicionalna svečanost Lions Kluba Kontesa Nera održana je tijekom prosinca u Muzeju Mimara. Koncert je bio humanitarno produhovljen nastupom afirmiranih glazbenih umjetnika te mladih glazbenih talenata nagrađenih na Lions grand Prix-u koji su izvođenjem izabrane glazbe u dvoranu unijeli nezaboravan doživljaj.  Prikupljena sredstva donirana su dvojici mladih učenika, slabog socijalnog statusa iz OŠ „Jure Kaštelana“.

Neposredno prije početka koncerta sve nazočne je u ime guvernera Districta 126 pozdravila predsjedavajuća Regije sjever Vesna Boinović i članicama Kluba Veri Džeba, Vesni Kovačević, Đurđici Kovač, Roži Milčić i Ameliji  Tomašević u ime LCI uručila priznanja za 20 godina aktivnog djelovanja u Lionizmu.

Poslije koncerta nastavili smo druženje uz delicije koje su pripremile članice Kluba, pjenušac i vino „Kontesa Nera“.

Zagreb, 07.01.2017.g.