Guverner D-126 Mladen Kajganić posjetio Lions kamp mladih u Puli

U nedjelju 09.07.2017 g. Guverner D-126 posjetio je u Puli Lions kamp mladih koji su došli u razmjenu u Hrvatsku iz 14 zemalja Europe i svijeta. Guverner je u obraćanju mladim kampistima osim srdačne dobrodošlice u našu Zemlju i naš kamp prenio svoja još svježa iskustva sa boravka u Chicagu na centralnoj proslavi 100 obljetnice Lionsa svijeta i kroz svoje dojmove o tom najvažnijem događaju u Lionizmu prenio svoje stavove o Lions i Leo organizaciji sa željom da i oni kao mladi ljudi ako već nisu pristupe Leo organizaciji, a kasnije i Lionsima koji 100 godina uspješno provode svoju humanitarnu misiju u svijetu.

Nakon toga su mladi kampisti govorili o svojim iskustvima sa lions pokretom iz svojih zemalja, o prvim dojmovima u kampu i zatim su guverneru predali zastavice svojih lions klubova i distrikta, a guverner je Sari Bermanec predao svoju zastavicu i značku novog IP.

Sve u svemu jedno ugodno druženje sa mladima iz cijelog svijeta koji već sada u kampu funkcioniraju kao jedna obitelj.