Edukacija za buduće predsjednike i tajnike Lions klubova u sklopu Konvencije u Zadru

GLT tim na čelu sa koordinatoricom Mirjanom Čusek Slunjski je priredio predavanja za buduće predsjednike i tajnike klubova na teme upute za dužnosnike u D-126 - Djelovanje u zonama, regijama i distriktu u Lions godini 2018-2019 g., LCI Forward – nova strategije + nova strategija našeg Distrikta, organogram LCI, Distrikta i kluba (nova strategija), uloge i odgovornosti svih dužnosnika klubova, My Lion – novi Lions App, Projekt za snažniji klub, Vaš klub Vaš način.

Kroz sve teme su polaznike vodili predavači tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš, PDG Dražen Melčić i KOO Mirjana Čusek Slunjski uz aktivno sudjelovanje polaznika edukacije.

Edukacije sa ovim temama će se nastaviti tijekom slijedeće Lions godine po zonama.