Druženje Regije sjever u organizaciji LC Agram

Članovi Lions klubova Regije sjever su se ponovno okupili 9 veljače kako bi uz druženje diskutirali tekuće i planirane akcije na nivou klubova i regije, te razmijenili nova iskustva iz svog humanitarnog djelovanja.  U ugodnoj atmosferi hotela Sheraton u Zagrebu sklopljena su i neka nova poznanstva, a organizator sastanka, LC Agram, je klubovima regije predstavio svoja dva nova člana.  Sastanku su prisustvovali predsjednica Regije sjever Vesna Boinović Grubić, prvi guverner Districta 126 Ivica Jakić, guverner Goran Šarić i prošlogodišnji guverner Dražen Melčić koji su održali inspirativne govore o povijesti i djelovanju Lionsa u regiji i distriktu.  Odaziv sastanku je bio izuzetan, a s obzirom na zaista dobar ugođaj na ovom druženju očekujemo da će se dobre vibracije proširiti unutar klubova te da će na sljedećem druženju biti još više sudionika.  Sljedeći sastanak je planiran za ožujak 2017.