DONACIJA LC MARJAN ZA KBC SPLIT

U ponedjeljak 11.05. 2020. u 13 sati ravnatelju KBC-a Split, prof. dr. sc. Juliju Meštroviću, predsjednica Lions Kluba Marjan doc. dr. sc. Branka Polić, predala je vrijednu donaciju monitor za praćenje vitalnih funkcija i pulsni oksimetar. Donirani aparati su predviđeni za opremanje Objedinjenog hitnog bolničkog prijema KBC-a Split, a služe za praćenje teških bolesnika tijekom liječenja, pa tako i onih oboljelih od COVID 19 infekcije.
 Iako je kriza izazvana CORONA virusom usporila uobičajeni život, pa tako i humanitarne aktivnosti ipak članice Lions Kluba Marjan su nastavile svoje humanitarno djelovanje i  akcijom pod nazivom „Nit života“ prikupile sredstva za kupnju  dva aparata koja su donirale Splitskoj bolnici.
 Lions Klub Marjan vjeruje da će ovom donacijom KBC-u Split  pomoći u borbi protiv pandemije COVID 19  virusa našem gradu Splitu I Županiji.