DG Dražen Melčić na Konvenciji Distrikt 132 Makedonija

Guverner Distrikta Dražen Melčić odazvao se pozivu Guvernera D-132 Makedonija Zvonimiru Cvetanovskom, i sa suprugom sudjelovao je na njihovoj Konvenciji.

Na Konvenciju i u posjet svojim makedonskim Leo prijateljma došla je i delegacija Leo Distrikta Hrvatska.

Na Konvenciji su bili i visoki dužnosnici LCI, ID Helmut Marhauer iz Njemačke, predsjednik Lions CEEI PID Phil Nathan iz Engleske, podpredsjednik CEEI Heiko Dahlmann, te Guverneri Distrikta 129 Slovenija Branko Dolenc, PDG Jurij Šarman i Guverner D-130 Bugarska, Plamen Čingarov.

Tom prilikom su se pobratimili makedonski i bugarski Disitrikti.

Hrvatska delegacija je sudjelovala i na konvenciji makedonskog Leo Distrikta.

Naravno, to je bila prilika za susrete sa starim Lions prijateljima i za upoznavanje novih, kao i za promociju našeg Distrikta i regate "Jedrima protiv droge"., Očekujemo da će i ovi susreti imati za posljedicu još nekoliko posada.