Akcija LC Vukovar "Napiši pjesmu i osvoji bicikl"

Lions klub Vukovar raspisuje: NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE „NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL“

PROPOZICIJE NATJEČAJA:

1. Natjecati se mogu učenici/učenice koje škole odaberu kao svoje predstavnike.

2. Škole mogu poslati neograničen broj radova.

3. Na natječaj se prijavljuju učenici/učenice od 4. do 8. razreda.

4. Tema natječaja: „Vukovar – zašto ga toliko volim?“. Učenici iznose razloge zašto vole grad Vukovar:  zbog prijatelja, škole, obitelji, simpatije, hobija ili nečeg trećeg. Opisuju što vole raditi u Vukovaru i zašto je baš taj grad za njih poseban.

5. Pjesme ne smiju biti do sada objavljivane.

6. Pjesme mogu biti pisane u bilo kojem obliku, uključujući pjesme u prozi.

7. Molimo da radove šaljete na adresu: lionsclub.vukovar@gmail.com, a na svakom radu treba navesti ime i prezime učenika/učenice, razred, školu, ime i prezime mentora i kontakt telefon. Svi pristigli radovi bit će tiskani u zborniku radova, a mentorima dodjeljenje potvrdnice o sudjelovanju na ovom državnom natječaju.

8. Radovi se šalju do 10. studenoga 2020. godine, u Word programu (Times New Roman, 12) putem  e-maila na adresu: lionsclub.vukovar@gmail.com

9. Prosudbeno povjerenstvo odabrat će najušpješnije radove i dodijeliti nagrade.

10. Rezultati natječaja bit će objavljeni na internetskoj stranici http://lions.hr/ i stranici Lions cluba Vukovar https://www.facebook.com/lions.club.vukovar/ u četvrtak, 12. studenoga 2020. godine.

11. Nagrade će bit dodijeljene na prigodnoj svečanosti u Vukovaru u nedjelju 15. studenoga 2020. godine.

POPIS NAGRADA:

1. Bicikl, biciklistička oprema

1. Biciklistička kaciga, biciklistička oprema

1. Lokot za bicikl, prednje i zadnje svijetlo, zvono za bicikl, bidon, biciklistička oprema

*Nagrade osigurali URB Kotrljaneri iz Osijek i Lions klub Vukovar

.

STRUČNO POVJERENSTVO:

1. Tijana Pavliček, dr.sc., Gimnazija Vukovar, predsjednica Povjerenstva

2. Irina Marić, prof. mentor, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar, članica Povjerenstva

3. Eleonora Đekić, mag.informatologije, Gradska knjižnica Vukovar, članica Povjerenstva

Radujemo se vašim prijavama i sudjelovanju na natječaju.

Kontakt telefon i informacije: Željko Đekić - 091/519-3048

U Vukovaru 10. listopada 2020. godine