ENODIS d.o.o.

Osnivač tvrtke je Goran Šarić, M.Sc., dipl.ing., konzultant na velikom broju domaćih i inozemnih projekata, MBA 'Henley Management College' i redovni član 'Chartered Management Institute UK'. Goran je i dugogodišnji član kabineta Guvernera Distrikta 126 i hrvatski predstavnik u 'Mediterranean Observatory Boardu'. Neke od referenci tvrtke i osnivača su slijedeće:

FARMACEUTIKA I BIOTEHNOLOGIJA (Grupa Jadran Galenski Laboratorij Rijeka, Imunološki Zavod Zagreb), DISTRIBUCIJA (Brodomerkur Split, Termag Rijeka), GRAĐEVINARSTVO (Lavčević Split, Bramont Solin), NAFTNA INDUSTRIJA (Crosco Zagreb), TRANSPORTNI SEKTOR (Luka Rijeka, Luka Ploče), SPORT I REKREACIJA (Koncern Elan, Slovenija), VELIKI INVESTICIJSKI PROJEKTI  u Hrvatskoj, Iraku, Izraelu, Rusiji, itd. (hoteli, stambena naselja, industrijska postrojenja, autoceste, vodopskrbni sustavi, itd., SME i EU projekti, itd., MEĐUNARODNA SURADNJA (Hill International USA, The Louis Berger Group USA, Oscar Faber UK, itd.), itd.

Lions kontakt: goran.saric@enodis.hr, mob. 098/458609

Adresa: