BIARTIS

Biartis….umjetnost u pokretu!

BIARTIS torba je umjetničko djelo koje, osim ukrasne, ima i svoju utilitarnu funkciju!

Radi se o luksuznim damskim torbama na koje je posebnom tehnologijom, jedinstvenom u svijetu, aplicirano originalano ulje na platnu etabliranih hrvatskih akademskih slikara.

Čitava torba je ručni rad.

Kupac, uz torbu, dobija kao poklon, ručno oslikani svileni šal sa fragmentima slike koja je na torbi. Svaku torbu prati Certifikat o unikatnosti, satenska zaštitna vrećica te prekrasna ručno radjena zaštitna kutija.

Biartis torba predstavlja trajnu i bezvremensku vrijednost,koja se ostavlja u nasljedje.

Svim članovima Lionsa Biatris nudi poseban popust za kupovinu torbe,a 10% od svake kupovine će donirati u humanitarne svrhe.

Adresa:
Corona Navalis doo Mezanovci 27 klis 21231 vlasnik Suzana Kozina direktorica marketinga Ljerka Stanić
Grad:
Video: