LC PORTOLE PRIMIO NOVOG ČLANA

LC Portole je, unatoč aktualnim okolnostima, težeg zajedničkog skupnog rada, primio novog člana. Kroz temeljne lions akcije, pomaganje potrebitima, pogotovo u sadašnjoj situaciji potresom razorene Banije, iskristaliziraju se osobe, koje zaslužuju članstvo u našoj humanitarnoj Lions organizaciji. Tako se i novoprimljeni član Marijan Orbanić odmah uključio u aktivnu pomoć potrebitima na potresno razrušenom području. Kroz zajedničke pripreme pomoći, Marijan je prihvatio našu želju te je postao član LC Portole. Na taj se način obostranim zadovoljstvom povećala naša Lions obitelj.

Kako je početak našeg zajedničkog djelovanja vrlo učinkoviti, želimo Marijanu dobrodošlicu i da se ugodno osjeća u našem Klubu.

LC Portole