NC Lions klub Kuna, Lions klub Mursa i Lions klub Valpovo-Belišće sponzoriraju mlade talente

5. međunarodno pjevačko natjecanje Lav Mirski održano je u Osijeku od 5. do 7. svibnja 2017. u organizaciji Umjetničke akademije Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Međunarodno pjevačko natjecanje Lav Mirski utemeljeno je 2013. godine. Natjecanje promovira i pomaže mlade pjevače na putu njihovog obrazovnog i profesionalnog formiranja. Zasniva se na visokim profesionalnim načelima organizacije i umjetničke kvalitete, kontinuirano generira pjevačku izvrsnost te predstavlja bogatstvo i raznovrsnost vokalne umjetnosti, talenata i kreativnosti mladih umjetnika.

U nedjelju 7. svibnja 2017. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku uručene su nagrade te je održan Svečani koncert pobjednika. Pobjednike su nagradili NC Lions klub Kuna, Lions klub Mursa i Lions klub Valpovo-Belišće. Ovim činom navedeni osječki Lions klubovi potiču mlade talente u njihovom daljnjem razvoju. Iskrene čestitke pobjednicima!