Maribor: NCLC Varaždin Millennium i LC Vinica na druženju sa LC Maribor (D 129-SLO)

Prvu nedjelju u listopadu u Mariboru je održano međunarodno neformalno prijateljsko druženje Lionsa iz Varaždina i Maribora.

Povod druženju bio je poziv Lions kluba Maribor na Festival starog trsa – berbu najstarije vinove loze u svijetu. Predstavnici NCLC „Varaždin Millennium-a“ i LC Vinice rado su se odazvali pozivu, a isti je zapravo uzvratni poziv na druženje sa prošlogodišnje posjete slovenskih lionsa Varaždinu kada su ih zajednički ugostili NCLC Varaždin Millennium i LC Vinica.

Nakon vrlo toplog jutarnjeg dočeka domaćina te održanog festivala, proveli smo zajedničko sunčano popodne na Meranovom brdu iznad Maribora gdje su nas domaćini ugostili sa ručkom i nadasve dobrim društvom i izuzetno ugodnim druženjem. Također, dogovorene su buduće međusobne posjete i druženja kao i otvorenost za moguće buduće suradnje i međusobno podržavanje humanitarnog rada.

Mi služimo!

New Century Lions Club "Varaždin Millennium"  &  Lions Club Vinica