LC Zagreb održao izbornu skupštinu i za novog predsjednika izabrao Krunoslava Šimatovića

Prvi sastanak Lions Kluba Zagreb u hotelu Esplanade, poslije karantene, ali uz oštre mjere sigurnosti, prema odredbama Stožera za corona-virus ( 2 metra)Ovaj sastanak je redovna godišnja izborna Skupština održana 28.05.2020. u 19,00 sati. Velika dvorana duga preko 20 metara, jedva je zadovoljila temeljne uvjete. Vidi se to na priloženim fotografijama. Na godišnjoj Skupštini nazočno je bilo 26 članova Kluba a na temelju internetskog glasanja pridružilo se izboru novog predsjednika još 5 članova. Nakon što je aktualni Predsjednik Igor Đurić podnio izvješće o radu Kluba u protekloj Lionističkoj godini i rizničara Tomislava Domca o financijskom uspjehu Kluba, razvila se rasprava, koja je završila aplauzom i poklicima, što je značilo da je dosadašnje vodstvo Kluba ispunilo očekivane rezultate i prihvaćena je razrješnica sa 30.06.2020. godine. Predložen je nakon toga novi Predsjednik za 2020/21 godinu Lion Krunoslav Šimatović. Jednoglasnom odlukom članova Kluba Lion Krunoslav Šimatović, postao je novi 44 godišnji Predsjednik Lions Kluba Zagreb. Odmah nakon izbora novoizabrani Predsjednik obratio se kratkim govorom nazočnima i zamolio ih da mu pomognu u realizaciji planiranih humanitarnih programa Kluba. Ono što je od interesa za Hrvatsku i Distrikt-126 je izbor Aleka Konića člana LC-Zagreb za izbor na mjesto drugog Viceguvernera na predstojećoj konvenciji. Skupština je završila uspješno i uz ugodno druženje.