LC Portole primio novog člana i proslavio Melvin Jones za Mladena Poropata

LC Portole ex LC Polytechnic je održao sastanak kluba na otvorenom, kojom su se prilikom održale dvije svečanosti. Svečanost prijema novog člana, Igora Tomića, te uručenje Priznanja LCI Melvin Jones, Tajniku kluba Mladenu Poropatu.
Drago nam je što nam se pridružio Igor Tomić, te da je kvalitetno povećao naše članstvo u Klubu.
Naš Tajnik Mladen od ove je godine nositelj priznanja Melvin Jones, kao lions koji je izuzetno puno doprinio opstanku i razvoju Kluba.
Nastavak sjednice Kluba protekao je u ugodnom druženju, te odlukom da se u lipnju proslavi obljetnica osnivanja Kluba. Naime, 18.04.2020. je bila predviđena proslava osnutka. Zbog poznate corona situacije, proslava je prolongirana za mjesec lipanj.
Jednom riječju, Klub je pri završetku uspješne godine, bez obzira na prepreke uzrokovane corona situacijom.
Uz lionistički pozdrav,
Srcem lionsa,