LC Kaptol – delegacija kluba na Božićnoj priredbi u SOS Dječjem selu Hrvatska, koja se održala u Lekeniku

Članovi LC Kaptol rado su se na poziv Marize Katavić, predsjednice udruge SOS Dječje selo Hrvatska, odazvali i bili na njihovoj Božićnoj priredbi koja se održala u Društvenom centru Hermann Gmeiner u Lekeniku.

Tom prilikom, delegacija LC Kaptol obišla je i vidjela stambeni prostor koji je uređen prilogom LC Kaptol skupljenim prije nekoliko godina.

I naravno, članovi LC Kaptol su na toj priredbi imali priliku osjetiti okruženje posebne ljubavi, topline i iskrenosti kojom su djeca zračila, kao i cijelo okruženje dream team-a, kako je svoju ekipu koja skrbi o djeci nazvala predsjednica Mariza Katavić.

Božićnoj proslavi je prisustvovala i predsjednica LC Grič Wendy Zečić, inače dugogodišnja članica predsjedništva SOS Dječjeg sela Hrvatska.