LC Agram uz potporu CineStara organizirao projekciju filma za školarce iz Zagreba

​LC Agram uz potporu CineStara organizirao je na dan Sv. Nikole projekciju novog Disneyevog animiranog filma Vaiana za 150 socijalno ugrožene djece školskog uzrasta iz Zagreba.

Djeca iz Centra za odgoj i obrazovanje Tuškanac, Centra za rehabilitaciju Zagreb, Dječjeg doma Gorica, Dječjeg doma Nazorova, Dječjeg doma Sv. Josipa Leskovac, Dječjeg doma Sv. Terezija Vrhovec i Udruge Sv. Vinko Paulski, u pratnji svojih odgajatelja posjetili su CineStar Arena Zagreb, gdje su osim animiranim filmom bili počašćeni kokicama i sokom. Vrijednost ove hvale vrijedne potpore CineStara iznosi preko 8 t kn, a LC Agram je radi potrebe dodatno organizirao prijevoz autobusom za djecu iz doma Tuškanac.

Ovom uspješnom akcijom LC Agram​ je nastavio svoje društveno djelovanje uz plan za još jednu veliku humanitarnu akciju do kraja godine.