Guverner Dražen Melčić održao prezentaciju o radu Lionsa za potencijalne članove LC Beli Manastir

Guverner Dražen Melčić održao prezentaciju o radu Lionsa za potencijalne članove  LC Beli Manastir

Dana 16.3.2016.g. na poziv predsjednice Lions kluba Beli Manastir Dalie Bošnjak, odazvao se naš guverner Dražen Melčić, te održao Prezentacija rada Lionsa za nove i potencijalne članove kluba.

U sklopu istog, LC Beli Manastir je organizirao druženje u Lovačkom domu „Zlatna greda” koji je smješten uz dunavski nasip u srcu drevnih baranjskih lovišta.

U okolnim lovištima još je i Eugen Savojski provodio najugodnije trenutke opuštanja. U neposrednoj blizini Zlatne Grede nalazi se i poznati tikveški dvorac, te obližnji park prirode Kopački rit.

Prezentaciji guvernera i druženju uz večeru odazvalo se dvadesetak prijatelja, članova i nečlanova lions klubova (LC Mursa, LC Waldinger, LC Osijek i LC Vukovar.)

Osobito drago nam je, što nam se pridružila i PGD Nada Arbanas, kuma našega kluba, te Hubert Kišpal vlasnik i predsjednik uprave tvrtke Fermopromet d.o.o.

U ugodnoj atmosferi uz večeru i druženje, dogovarali smo nove akcije, susrete i druženja

Tajnik LC Beli Manastir

Dubravko Krušarovski