Član LC Opatija Frano Mika nazočio 34-tom Charter Night-u bratskog Lions Cluba Treviso Sile

Na poziv Predsjednika  bratskog Lions Cluba Treviso Sile, Carmine Minetti-a , zastupnik Predsjednice LC Opatija, Gordane Gurgurina,Frano Mika  nazočio je njihovom 34-tom Charter Night-u održanom 18. lipnja 2016. Njemu su, među inima, nazočili i Guverner Distrikta 108 Giancarlo Buscato te predsjednci drugih bratskih im klubova iz Italije U atomsferi druženja, slavlja, sjećanja na prijašnje uspjehe i planiranja novih zajedničkih akcija ojačani su temelji suradnje izmedju dva bratska Lions Cluba Opatije i Treviso  Sile-a te su načelno dogovoreni slijedeći susreti.  Jer, naposlijetku ,velika lionska obitelj je zajedno stoga što MI SLUŽIMO!