Aktivnosti LC Zrinjevac u ožujku 2018. – bratimljenje sa LC Celje Mozaik i primanje nove članice

17. ožujka 2018. svečano je izvršeno bratimljenje LC Zrinjevac i ženskog kluba iz susjedne Slovenije LC Celje Mozaik. Članice LC Zrinjevac organizirale su cjelodnevno druženje sa obilaskom muzeja i znamenitosti Zagreba, nakon čega su na svečanoj večeri predsjednice klubova Lorena Hus i Draženka Buntak potpisale povelju o bratimljenju.

20. ožujka 2018. u prostoru Družbe „Braće hrvatskog zmaja“ u nazočnosti guvernera Distrikta-126, Mladena Kajganića i PDG Gorana Šarića, Lahorke Vlahek-Domac i Ivice Jakića na svečanosi primanja novih članova, uz nove članice LC Grič i LEO kluba Zagreb, u veliku lions obitelj primljena je i Marija Babić-Filipović, nova članica LC Zrinjevac.