Zrinjevke održale dva on line sastanka, izabrale novo rukovodstvo i primile pet novih članica

Članice LC Zrinjevac su, poštujući preporuke Kriznog stožera, „ostale doma“, ali su nastavile svoje klupske aktivnosti u novim uvjetima. Tako su 28. travnja i 5. svibnja 2020. održale on line sastanke na kojima su izabrale novo rukovodstvo kluba za nastupajuću lions godinu, a primile su i pet novih članica. Nakon ove lions godine, kroz koju su nas vodile dvije Sanje, Sanja Jakopčić- Car, kao predsjednica i Sanja Matovina –Lulić kao tajnica, sljedeću lions godinu će nas voditi Sanja i Tanja: Sanja Matovina –Lulić je nova predsjednica, a Tanja Đaković-Alavanja nova tajnica LC Zrinjevac.

Iza nas je još jedna uspješna lions godina, a u novu ulazimo sa pet novih Zrinjevki!