NCLC Varaždin Millennium poziva vas na advent u Varaždinu - Humanitarna akcija „Zdrava djeca za bolesnu djecu”

NCLC Varaždin Millennium poziva vas na advent u Varaždinu -  Humanitarna akcija „Zdrava djeca za bolesnu djecu”

NCLC Varaždin Millennium u suradnji s Rotary Club Varaždin 1181 i Interact Club Varaždin 1181 organiziraju humanitarnu akciju  pod nazivom „Zdrava djeca za bolesnu djecu”. U pripremi ove akcije sudjelovala su djeca svih gradskih i privatnih dječjih vrtića koja su izradila prigodne božićne poklone koji će se nuditi građanima i ljudima dobre volje. Sav novac koji će se prikupiti putem dobrovoljnih priloga donirat će se udrugama “Uz tebe sam” i “Zipka”. Posebnu draž ovoj akciji daju djeca varaždinskih dječjih vrtića koja će putem odgojiteljica biti upoznata kome je novac prikupljen ovom akcijom namijenjen čime ih se uči da svojom maštom i igrom mogu uvelike uljepšati ove dane darivanja i obiteljske blagdane svojim vršnjacima koji ih zbog bolesti neće moći provesti u toplom okruženju svojih domova.

Udružene snage Lionsa i Rotarijanaca vesele se Vašem dolasku. Humanitarna kućica radi tijekom Adventa od  25. studenog do subote 24. prosinca i to petkom: od 17 do 21 te subotom i nedjeljom: od 10 do 13 te  17 do 21. Humanitarna kućica nalazi se u neposrednoj blizini klizališta u ulici Ankice Opolski u Varaždinu (nasuprot trgovine DM).

Za drage posjetitelje pripremili smo kuhano vino i izbor finih čajeva.

Veselimo se Vašem dolasku u Varaždin!

Preporučamo Vaš dolazak najaviti na broj telefona: 0915308324-Mirjana Čusek-Slunjski