LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ U AKCIJI PRODAJE DJEČJE ODJEĆE, IGRAČAKA I OPREME PRIKUPIO SREDSTVA ZA OPREMANJE ODJELA ZA RODILJE I BABINJAČE KLINIČKE BOLNICE SVETI DUH

LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ U AKCIJI PRODAJE DJEČJE ODJEĆE, IGRAČAKA I OPREME PRIKUPIO SREDSTVA ZA OPREMANJE ODJELA ZA RODILJE I BABINJAČE  KLINIČKE BOLNICE SVETI DUH

U subotu, 6. svibnja 2017. LC „Zrinjevac“ je dovršio akciju „Od mama za mame i ...BEBE“ u kojoj je prodajom donirane rabljene odjeće i opreme za bebe i malu djecu, igračaka i odjeće za trudnice prikupljao sredstva kojima će pomoći opremiti Odjel za rodilje i babinjače bolnice Sveti Duh. Tijekom dva mjeseca prikupljena je veća količina rabljene odjeće, opreme i igračaka, tako da su mnogi mali kupci i njihovi roditelji mogli vrlo povoljno nabaviti kako odjeću i obuću, tako i bicikle, koturaljke, dječje sjedalice i igračke. Svoje je mjesto na štandu LC „Zrinjevac“ našao i Zmaj Anđelko sa svojim slikovnicama – humanitarni projekt Gorana Čučkovića, već prije podržan u velikoj proljetnoj akciji našeg kluba. Stvari koje se nisu prodale na ovom dječjem „Buvljaku na Kegliću“ donirane su djeci – štićenicima dječjeg doma Kuća sv.Josipa za nezbrinutu djecu i stambenoj zajednici dječjeg doma u Nazorovoj ulici .