Lions klub Poreč prikupio veliku donaciju hrane azilu za pse i mačke u Pazinu

Lions klub Poreč prikupio veliku donaciju hrane  azilu za pse i mačke u Pazinu

U Srijedu 18.10.17. članovi Lions klub Porec i njihovi prijatelji posjetili su azil za pse i mačke u Pazinu te tom prigodom su azilu uručili veliku donaciju hrane , lijekova , deka i ručnika udruzi “Happy End“ Pazin, azilu za 60 pasa i 80 mačaka. Prikupljanju ove donacije  odazvali su se naši Istrijani koji žive u Italiji koje veže ljubav prema Istri te gđa Martina Agostini i Barbara Biasiol , a  prijevoz je osigurao  gosp. Dalibor Gržinić. Pokretači i organizatori ove akcije su Anamarija Musica Saitz i njezin suprug Enzo Saitz. Vrijednost donacije je oko 3.000 kuna.

U Pazinu su ih dočekali članovi udruge Happy End koji također volonterski jako dobro brinu o psima i mačkama koje su u čistim i prostranim kavezima.Zahvalivši donatorima na ovako velikoj donaciji koja će ublažiti velike potrebe azila za neko vrijeme. Udruga poziva i druge donatore da se pridruže Lionsima, također i ljude dobre volje koji žele udomiti životinje da im se jave. Lionsi su obećali da će organizirati još jednu pošiljku pred božićne blagdane.