LC Zrinjevac, udruga WOW, DORA i ZONTA KLUB organizirali humanitarno druženje "BUDI PRIMJER" za stipendiranje studentice

LC Zrinjevac, udruga WOW, DORA i ZONTA KLUB organizirali humanitarno druženje "BUDI PRIMJER" i prikupljale sredstva za stipendiranje studentice

LC „ZRINJEVAC“ SA ŽENSKIM UDRUGAMA DORA, WOW I ZONTA NA HUMANITARNOM DRUŽENJU 8. OŽUJKA SUDJELOVAO U PRIKUPLJANJU SREDSTAVA ZA ŠKOLOVANJE STUDENTICE AGRONOMSKOG FAKULTETA U ZAGREBU 8. ožujka 2016. u restoranu Zagreb Eye 360° - Ilica 1. na prvom najavnom danu otvaranja Festivala vina Pink Day kojeg su članice udruge WOW- Žene i vino, nazvale Pink Tuesday, organizirano je humanitarno druženje sa svrhom prikupljanja sredstava za školovanje studentice Agronomskog fakulteta u Zagrebu, smjer vinarstvo i vinogradarstvo Ivane Paladin, koja je zadovoljila selekcijski postupak za dodjelu stipendije udruge Dora. Prije akcije organizirana je  konferencija za medije na kojoj su sudjeolovale predstavnice svih udruga.

Ovoj humanitarnoj akciji pridružile su se svojim donacijama i članice LC „Zrinjevac“, te su time, sa oko 2000 kn, nastavile svoje djelovanje u pravcu pomaganja vrijednim i talentiranim studentima. Akcuju je podržao i guverner lionsa D 126, Dražen Melčić sa suprugom.  Dvosatno humanitarno druženje u pink tonovima proteklo je u dobrom raspoloženju i kušanju ružičastih vina, a uzvanike su zabavljale solistica Antonela Malis i harfistica Marija Mlinar.

We serve.