LC „Zrinjevac“ i LC "Grič" darovali sedmočlanu obitelj Turić iz Županje povodom nastupajućeg uskršnjeg blagdana

LC „ZRINJEVAC“  I  LC GRIČ  DAROVALI  SEDMOČLANU OBITELJ TURIĆ IZ ŽUPANJE POVODOM NASTUPAJUĆEG  USKRŠNJEG BLAGDANA

Predsjednice Zone I i II Regije Sjever Rebeka Mesarić Žabčić i Vesna Boinović Grubić  zajedno sa članicama svojih klubova LC Grič i LC Zrinjevac, na putu prema Osijeku na 3. sjednicu kabineta Distrikta 126,  posjetile su potrebitu  obitelj Turić iz Županje.

U zajedničkoj akciji ova dva zagrebačka kluba prikupljene su potrepštine za domaćinstvo za ovu  sedmočlanu obitelj i školski pribor za dvije najstarije djevojčice, koje na jesen kreću u školu. Tri kćerkice obitelji Turić najviše je obradovala velika uskršnja košara ispunjena slatkišima i prigodnim uskršnjim  poklonima.

Radost Uskrsa svima.

We serve