LC Zrinjevac donacijom peći za grijanje dovršio humanitarnu akciju „Za tople domove Hrvatske Kostajnice“

Članice LC „Zrinjevac“su jučer posjetile Hrvatsku Kostajnicu i tom prilikom predale peći za grijanje i ogrijev obiteljima koje su u velikoj prirodnoj katastrofi u ožujku ove godine, kada je uslijed velikih poplava došlo do klizanja tla i urušavanja njihovih kuća, izgubilo svoje domove. Time je dovršena humanitarna akcija  „LC Zrinjevac za tople domove Hrvatske Kostajnice“, koja je organizirana održavanjem 2. Bečkog bala u Zagrebu u svibnju 2018., kojom prilikom su prikupljena sredstva za nabavu peći i drva za ogrijev. U dirljivom susretu sa stradalnicima članice kluba su, u nazočnosti gradonačelnika Hrvatske Kostajnice Dalibora Bišćana i župana Ive Žinića, predale peći koje će ubrzo zagrijati njihove nove domove. Nakon predivno provedenog dana u njihovom gradu, oprostile smo se od ovih obitelji sa kojima smo dogovorile ponovni susret u proljeće!