LC Slavonski Brod i LC Brođanka održali LIONS VEČER 2017 na kojoj su primljena tri nova člana

Kao i svako naše okupljanje, i ovo druženje je imalo humanitarni karakter, u skladu s motom našeg guvernera „Anđeli humanosti“.

Prikupljali smo sredstva za djecu iz Zajednice Kuća od sretnih ciglica iz Slavonskog Broda gdje borave djeca bez roditeljske skrbi. Ove godine odlučili smo uručiti malu novčanu pomoć svakom djetetu ponaosob, povodom njihova organiziranog odlaska na Advent u Zagreb. Svako dijete će dobiti 100 kn kako bi se mogli nešto kupiti u Zagrebu po svojoj želji.

Zajedničko druženje nam je uveličao naš guverner Mladen Kajganić, koji je tom prilikom prisustvovao i svečanom prisezi dva nova člana u LC Slavonski Brod i LC Brođanka.