LC Buge iz Đakova organizirale 15.jubilarni ručak sa slijepim i slabovidnim osobama Đakovštine

U organizaciji LC Buga Đakovo i Centra Amadea održan je jubilarni 15. ručak sa slijepim i slabovidnim osobama grada Đakova i đakovštine. Druženje je održano u prekrasnom natkrivenom prostoru Centra Amadea po lijepom i sunčanom vremenu. Zahvaljujući volonterima Centra, koji su zajedno s članicama Buga pripremili cijeli ručak, od izvrsnog slavonskog roštilja do slasnih slavonskih kolača, dragi gosti su u svemu tome uživali. Na druženju se, kao i svih godina do sada, okupilo preko 40 članica i članova Udruge slijepih i slabovidnih osoba grada Đakova koji su ujedno prije ručka održali i svoju godišnju Skupštinu. Prisutnima se obratio prigodnim riječima predsjednik Udruge slijepih i slabovidnih osoba gos. Mario Plavšić, ravnateljica Centra Amadea s. Natalija i predsjednica LC Buga Iva Angebrandt. Nakon ručka, kao i uvijek, bilo je pjesme i plesa, a za to je bila najzaslužnija gđa. Blaženka Lončar koja je sve prisutne zabavljala svirkom na harmonici. Na taj način, i ove jubilarne godine, članice LC Buga provode na najbolji mogući način moto naše organizacije - pomoć slijepim i slabovidnim osobama.

Za LC Buga, Iva Angebrandt