I ove su godine Lions klubovi NC Kuna, Mursa, Valpovo-Belišće i Buga Đakovo podržali kreativnost mladih talenata

6. Međunarodno pjevačko natjecanje "Lav Mirski" održalo se od 4. do 6. svibnja 2018. godine na Umjetničkoj akademiji i u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku.

Grad Osijek je ovim natjecanjem dobio međunarodno prepoznatljiv kulturni brend, visoke kvalitete i umjetničke profiliranosti te se time upisao kao važan glazbeni centar na planu umjetničkih događanja šireg internacionalnog značenja. Ovo natjecanje ima karakter javne kulturne manifestacije, stoga su svi događaji na natjecanju ujedno i izuzetni koncerti koje prati šira društvena javnost. Postignuća ostvarena na natjecanju Lav Mirski svoju daljnju diseminaciju pronalaze u vidu profesionalnih angažmana mladih pjevača, permanentnog umjetničkog usavršavanja, razmjeni iskustava i uspostavljanja kulturnih suradnji u zemlji i inozemstvu.

Predstavnici Lions klubova NC Kuna, Mursa, Valpovo-Belišće i Buga Đakovo nagradili su najbolje u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku u nedjelju 6. svibnja 2018. Godine.